WEB STRÁNKY

Tvorba web stránok

Vytvorenie web stránky je krok, ktorý musí podniknúť každý podnikateľ, ktorý to myslí s online prezentáciou svojho podnikania seriózne. Vytvorili sme už stovky webových stránok, ktoré pomohli našim klientom dosahovať výsledky a predaje.

Vytvorenie web stránky cena

Pri tvorbe web stránky má podnikateľ vždy dve možnosti - môže sa rozhodnúť pre tvorbu webu zadarmo alebo si môže vybrať profesionálnu tvorbu web stránky. Hlavným dôvodom, prečo sa podnikatelia rozhodujú pre tvorbu webstránky po vlastnej línii je presvedčenie, že tvorba webu je veľmi finančne nákladná. Tento stereotyp už dávno neplatí.

Modernú web stránku dokážeme dnes vytvoriť s rozpočtom niekoľko sto eur. Táto investícia sa vám oplatí nielen z finančného, ale aj časového hľadiska. Desiatky hodín štúdia, ktoré by ste venovali návodom na tvorbu web stránky tak môžete investovať do svojho podnikania. Tvorba web stránky cez profesionálneho dodávateľa sa oplatí. Okrem bezstarostnej tvorby a pokročilých fukcionalít webu od nás získate aj know-how, ktoré by ste sami získavali roky systémom pokus-omyl.

CHCEM WEB STRÁNKU

S akou webovou stránkou Vám pomôžeme?

Na výber ponúkame 3 možnosti tvorby webu. Web na mieru ocenia skúsení podnikatelia, ktorí majú špecifické požiadavky. Naopak, WordPress weby vyhľadávajú klienti, ktorí potrebujú jednoduché a cenovo dostupné riešenie. Pre tých, ktorí chcú predávať online ponúkame možnosť tvorby e-shopu a následnej marketingovej spolupráce.

WordPress web stránka
Výhody
○ Jednoduchá tvorba
○ Bezproblémová administrácia
○ Cenová dostupnosť
Nevýhody
○ Zložitejšie škálovanie
○ Pomalšie načítanie
Web na mieru
Výhody
○ Neobmedzená škálovateľnosť
○ Perfektná rýchlosť načítania
○ Absolútna bezpečnosť
Nevýhody
○ Cena
○ Dĺžka dodania
E-shop
Výhody
○ Predávate tovar 24/7
○ Nízke prevádzkové náklady
○ Možnosť obslúžiť medzinárodný trh
Nevýhody
○ Veľká konkurencia
○ Obmedzený servis zákazníkov

Dôležité kroky pri tvorbe webu

Tvorba webstránky je súbor činností, ktoré nedokáže zvládnuť jeden človek. Minimálne nie vtedy, ak má byť web spravený poriadne. Výhodou tvorby webu cez našu digitálnu agentúru Tricks je fakt, že na webe pracuje niekoľko odborníkov z rôznych oblastí. Na vašom webe bude pracovať projektový manažér, ktorý zabezpečí bezproblémovú komunikáciu medzi klientom a zvyškom tímu. Dôležité slovo pri tvorbe webu má aj dizajnér, ktorý je zodpovedný za firemnú identitu a jednotný dizajn. Nemenej dôležitý je SEO špecialista a copywriter, ktorí sú zodpovední za SEO optimalizáciu webu. V neposlednom rade na vašom webe pracuje skúsený webový programátor, vďaka ktorému získa váš web konkrétnu podobu. Ak sa rozhodnete prilákať zákazníkov na váš web pomocou Facebook alebo Google kampaní, tak do tímu pribudne PPC špecialista.

Tvorba webu - ďalšie služby

Registrácia domény
Zabezpečenie hostingu
Vlastný email
Pravidelná aktualizácia webu

Povedali o nás

„Firmu Tricks sme oslovili s požiadavkou na vylepšenie viditeľnosti našej stránky www.expat.sk na Googli.Sami sme boli prekvapení aká komplexita sa správnym nastavením SEO skrýva.P.Jelok nám na začiatku procesu trpezlivo vysvetlil ako to celé funguje a aj odporučil a navrhol riešenia.Výsledky sa po prvých úpravách dostavili čo sme videli na samotných grafoch analitiky prístupov zákazníkov na náš web.Doležitou súčasťou bola úprava klúčových slôv vyhladávania aby sme Googlu platili len za to čo je pre nás najužitočnejšie a neplytvali zdrojmi na minoritné vyhladávania.“

Marek Porubovič
Spoločník firmy a konateĺ

„Veľmi oceňujem kreatívnu spoluprácu agentúry pri tvorbe e-shopu, rovnako ako vylepšujúce návrhy v čase aj po jeho spustení. Nepočula som, že ako sa niečo nedá, ale ako to urobíme. Získali ste si ma vašim prístupom. Veľmi vás odporúčam aj pre tých, čo sa necítia, že celému online svetu rozumejú, lebo s vami, je to jednoduché. Vďaka“

Michaela Začková
Zakladateľka TerraMia

„Spoluprácu s firmou Tricks možeme len odporúčať. Pri tvorbe novej webovej stránky sme sa mohli na nich plne spoľahnúť. Previedli nás návrhom, spolupracovali pri každej našej pripomienke, vložili do nej svoje kreatívne myslenie a vo finále vznikla nová, reprezentatívna a moderná webová stránka.“

Jana Vanková
Projektový manažér TSK

Tvorba web stránky - postup

Úvodné stretnutie

Odovzdávame klietom know-how. Vďaka spolupráci s rôznymi firmami vieme, čo na trhu funguje.

Analýza projektu a trhu

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Tvorba obsahu na web

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.

Príprava grafiky a dizajnu

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Programovanie

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.

Testovanie webu

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.
Ďakujeme za správu, čoskoro sa Vám ozveme späť.
Niečo sa pokazilo ,obnovte prosím stránku a skúste znova

Napíšte nám