PPC

Reklama na Facebooku a Instagrame

Reklama na Facebooku a Instagrame je veľmi efektívny nástroj, ako dostať vašu firmu do povedomia a zvýšiť dopyt po vašich produktoch či službách.

Reklama na Facebooku a Instagrame

Reklama na Facebooku a Instagrame je veľmi efektívny nástroj, ako dostať vašu firmu do povedomia a zvýšiť dopyt po vašich produktoch či službách. Reklama na Facebooku už nie je len bezduché stláčanie tlačidla “propagovať”. Prostredie Facebook Ads Manager nám dovoľuje dôkladne nastaviť publikum, kreatívu, umiestnenia, sledovacie kódy a mnohé iné.

CHCEM REKLAMU

Výhody reklamy na sociálnych sieťach

Efektívny spôsob získania návštevníkov na web
Veľký výber formátov reklamy
Jednoduchá kálovateľnosť
Presné cielenie na publikum
Rýchle výsledky
Efektívne meranie

Klesajúci organický dosah

Dnes už nie je žiadnou novinkou si za reklamu na sociálnych sieťach zaplatiť a získať tak neporovnateľne väčší dosah príspevkov, ako by sme získali organicky. Z dlhodobých údajov je jasné, že sociálne siete každým rokom znižujú organický dosah príspevkov, s čím zápasia mnohé značky, ale ja influenceri. Riešením je platená reklama na Facebooku a Instagrame.

Jednoduché škálovanie

Reklama na Facebooku a reklama na Instagrame sa dá na rozdiel od Google Ads ľahko škálovať. Počet vyhľadávaní nejakého produktu (napr. bežecké topánky) je obmedzený počtom ľudí, ktorý ho mesačne hľadajú (napr. 850 vyhľadávaní mesačne). Viac ľudí mesačne bežecké topánky nevyhľadáva a vaša vyhľadávacia reklama na Google sa viac ľuďom nezobrazí. Naopka, pomocou ppc reklamy na Facebooku dokážeme vaše reklamné kreatívy ukázať tak širokému publiku, ako si len zaželáte. Získame tým vyšší dopyt po vašich výrobkoch a službách a vyššie obraty.

Pustite sa do Facebook reklamy profesionálne! Kontaktuje nás!

Čo oceňujú naši klienti

Nové nápady

Odovzdávame klietom know-how. Vďaka spolupráci s rôznymi firmami vieme, čo na trhu funguje.

Profesionalita

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Rýchlosť dodania

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.
Ďakujeme za správu, čoskoro sa Vám ozveme späť.
Niečo sa pokazilo, obnovte stránku a skúste znova.

Napíšte nám