Vývoj na mieru

Tvorba web stránok na mieru

Pri tvorbe webových stránok sa spájame kreativitu s technickou expertízou, aby sme klientovi ponúkli nielen vizuálne pekné, ale aj funkčné a výkonné webové riešenie.

Tvorba web stránok

Či ste veľká firma alebo malý podnikateľ, pomôžeme vám pretaviť vašu predstavu o novej web stránke do reality. V desiatkach webov, ktoré sme vytvorili, nájdete profesionálne webové riešenie na mieru, ale aj menšiu reprezentačnú web stránku pre lokálneho podnikateľa, ktorého limituje cena. Pri tvorbe webových stránok sa spájame kreativitu s technickou expertízou, aby sme klientovi ponúkli nielen vizuálne pekné, ale aj funkčné a výkonné webové riešenie.

CHCEM WEB NA MIERU

Výhody web stránky na mieru

Neobmedzená škálovateľnosť
Perfektná rýchlosť načítania
Dizajn na mieru

Tvorba webu - prvý krok

Tvorba web stránok si vyžaduje znalosť podnikania nášho klienta, aby sme vedeli doručiť riešenie, ktoré pomôže vášmu biznisu rásť. Vďaka tomu dokážeme vytvoriť web stránku, ktorej váš zákazník dôveruje a nájde na nej to, čo potrebuje. Pochopenie podnikania klienta je stavebný kameň úspešného webu.

Pútavý dizajn a vyladené SEO

Tvoríme webové stránky pre podnikateľov či bežných ľudí s dôrazom na pútavý dizajn a výkonnosť. V našom tíme pracuje na vašom novom webe nielen programátor, ale aj dizajnér, SEO a UX špecialista, ktorí sa starajú o to, aby ste s vašou novou webovou stránkou boli spokojný.

Obsah na webe

Radi vám pomôžeme aj s tvorbou obsahu na webe. Písanie textov je pre mnohých ľudí náročné, tak prečo to nenechať na profesionálov? Pripravíme obsahovú stratégiu webu, texty, obrázky a grafiky tak, aby zákazníci na vašom webe našli tie informácie, ktoré hľadajú.

Ste pripravený pustiť sa do tvorby vašej novej webovej stránky? Kontaktujte nás!

CHCEM WEB NAMIERU

Čo oceňujú naši klienti ?

Nové nápady

Odovzdávame klietom know-how. Vďaka spolupráci s rôznymi firmami vieme, čo na trhu funguje.

Profesionalita

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Rýchlosť dodania

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.
Ďakujeme za správu! Čoskoro sa ozveme späť
Niečo sa pokazilo, obnovte stránku a skúste prosím znova

Napíšte nám