Klient

Reasalón

Služby

Branding, Web, SEO, Google Ads

Realizácia

2022

Pozrieť web

Reasalón

Na jeseň roku 2022 sme nadviazali spoluprácu s košickou firmou – Rea Salón, ktorá pôsobí na trhu vyše 17 rokov. Jedná sa o spoločnosť zamestnávajúcu 19 odborníkov na Beauty služby. Ako spolupráca prebiehala nám zhodnotila priamo majiteľka, pani Renáta Polášková:

Úvod

Predstavte sa nám. Akému podnikaniu sa venujete?

Volám sa Renáta Polašková. Podnikám v oblasti Beauty služieb – starostlivosť o ľudské telo v spojení s módou. V našom Salóne sme prepojili Beauty služby s módou a krajčírskou dielňou. Tým sa odlišujeme od konkurencie. Realizujeme na mieru nové modely, šijeme odevy pre tri slovenské módne značky a venujeme sa aj upcyklácii šatníkov. Plánujeme vytvoriť aj vlastnú módnu značku.

Mali ste už predošlú skúsenosť s agentúrou alebo jednotlivcom?

V minulosti som už mala skúsenosti s realizáciou tvorby loga, web stránky a reklamy ( mali sme 3 rôzne web stránky ). Naša skúsenosť bola za posledných 10 rokov s jednotlivcami aj s firmami – pokus - omyl – skúsenosť. 

Zadanie

Za akým cieľom ste nadviazali spoluprácu s digitálnou agentúrou Tricks?

S digitálnou agentúrou Tricks sme nadviazali spoluprácu s cieľom veľkej zmeny, nového loga – modernejšieho, ktoré by zaujalo aj mladšiu generáciu, aj celé rodiny. Potrebovali sme novú web stránku, reklamu, marketing, sociálne siete. Hlavným cieľom bolo, je, a bude získavať stále viac spokojných verných zákazníkov. 

Riešenie

Prečo ste sa s nami rozhodli spolupracovať? Čo boli rozhodujúce faktory?

Rozhodla som sa  spolupracovať s agentúrou Tricks na základe sympatickej ponuky bezplatného auditu našej predošlej web stránky, ktorá potrebovala zmenu. Zaujala ma na konci zaslaného mailu myšlienka od Vás : veríme, že kto dáva ten aj dostane – keď som si toto prečítala, okamžite som zobrala mobil a volala som. Bola som zvedavá kto sa ozve v telefóne. Som toho istého názoru a riadim sa tým celý svoj život. Kto dá aj dostane. Rozhodujúci bol u mňa prvý telefonát. Hneď sme sa aj dohodli na audite. Audit dopadol presne tak ako som očakávala – všetko to, čo som potrebovala zmeniť tam bolo navrhnuté a opísané a ešte aj viac. A spolupráca začala. Bola som milo prekvapená, z príjemného jednania všetkých zamestnancov, s ktorými som sa dostala do kontaktu.

Viete opísať, ako prebiehala spolupráca? S akými službami sme pomohli Rea Salónu?

Spolupráca stále prebieha úúúžasne. Som nadšená z prístupu, ochoty, flexibility a kreatívneho tvorenia. Všetky návrhy boli podľa zadania presné, trefné a šité nám na mieru. Podľa môjho názoru sa tak udialo, že ste ma počúvali aká je moja predstava, vízia a cieľ. Ušili ste nám na mieru všetko to čo sme celé roky hľadali. Za čo nesmierne ĎAKUJE celý náš Tím Rea Salónu.

Koľko ľudí z agentúry s Vami spolupracovalo a aké boli ich úlohy?

Z agentúry som zatiaľ spolupracovala s tromi šikovnými ľuďmi.  V prvom rade som odkomunikovala a dojednala podmienky s projektovým manažérom. Nasledovali stretnutia s dizajnérom a programátorom. Počas celej realizácie sme premýšlali o propagácii nášho salónu s marketérom. 

Výsledky

Viete sa podeliť s merateľnými výsledkami našej spolupráce?

Našu spoluprácu sme nastavili na viacero krokov. Na základe nastavených krokov prichádzajú stále noví zákazníci, čo bol cieľ našej spolupráce. Máme aj úžasnú spätnú väzbu od našich dlhoročných zákazníkov, čo si nesmierne vážime.

Odporučili by ste spoluprácu s Tricks ďalej? Čo by ste na spolupráci vyzdvihli?

- Na základe svojej pozitívnej skúsenosti odporúčam Vašu agentúru ďalej. 

- Na našej spolupráci mi nedá nevyzdvihnúť seriózny prístup, ochotu, flexibilitu a kreativitu. 

- Maximálna spokojnosť. Ďakujeme – svoju prácu robíte na výbornú.

Ďalšie referencie

Kaderníctvo
Ovládnutie organického aj plateného vyhľadávania v segmente