E-SHOP

Tvorba e-shopu

Tvoríme e-shopy pre všetkých podnikateľov. Vytvoríme vám e-shop na mieru alebo naopak, viac cenovo dostupný e-shop zo šablóny.

Tvorba e-shopu

Tvoríme e-shopy pre všetkých podnikateľov. Vytvoríme vám e-shop na mieru alebo naopak, viac cenovo dostupný e-shop zo šablóny. Tvoríme veľké e-shopy na mieru, ale aj malé e-shopy pre začínajúcich podnikateľov. Hlavne začínajúcich majiteľov zaujíma pri tvorbe e-shopu cena. Cenu e-shopu vieme znížiť výberom správnej platformy (WordPress, Shoptet, Shopify…). Na druhej strane škálovateľnosť takéhoto riešenie je malá, čo môže byť pre rýchlo rastúce e-shopy problém.

CHCEM E-SHOP

Ako postupovať pri tvorbe e-shopu

Pri tvorbe e-shopu začíname vždy priateľským rozhovorom o podnikaní klienta. V tejto fáze zisťujeme, čo by klient mohol potrebovať, aby na svojom novovytvorenom e-shope s prehľadom obslúžil všetkých zákazníkov. Každá firma je jedinečná a rovnako tak e-shop pre veľkého distribútora bude mať iné parametre, ako e-shop pre drobného podnikateľa. Pochopenie podnikania klienta je stavebný kameň úspešného e-shopu.

Nasleduje analýza trhu a príprava analýzy kľúčových slov, ktorá je nevyhnutná pre SEO optimalizáciu. Ďalším krokom pri tvorbe e-shopu na mieru alebo zo šablóny je jeho štruktúra a vizuál. Snažíme sa pri vytváraní vizuálu e-shopu čo najviac vyhovieť klientovi, ale zároveň myslieť na UX/UI a budúcich nakupujúcich zákazníkov.

Po odsúhlasení dizajnu pristupujeme k programovaniu a napĺňaniu e-shopu obsahom. Na záver e-shop otestujeme a spustíme produkčnú verziu.

CHCEM E-SHOP

Postup pri tvorbe e-shopu

Úvodné stretnutie
Analýza projektu a trhu
Wireframing a tvorba obsahu
Príprava štruktúry
Príprava dizajnu
Programovanie
Testovanie staging verzie
Spustenie produkčnej verzie

Automatizácia e-shopu

Pri tvorbe funkcionalít na e-shope počúvame požiadavky klienta, aby sme mu čo najviac uľahčili administráciu a fakturáciu z e-shopu. Nastavujeme platobné brány, napojenia na porovnávače cien, skladové hospodárstvo či registrácie používateľov. Denná administrácia e-shopu by pre vás mala byť príjemná a bez nutnosti repetitívnej manuálnej práce.

Na čo pri tvorbe e-shopu
nezabudnúť ?

Nezabúdame ani na SEO optimalizáciu (optimalizáciu pre vyhľadávače), na ktorú je dobré hneď na začiatku pri tvorbe e-shopu myslieť. V budúcnosti vám dobre vytvorený e-shop môže z vyhľadávačov priniesť veľa zákazníkov, za ktorých získanie ste nemuseli nič platiť. Kontaktuje nás a začnime pracovať na tvorbe vášho e-shopu už dnes!

Čo oceňujú naši klienti ?

Nové nápady

Odovzdávame klietom know-how. Vďaka spolupráci s rôznymi firmami vieme, čo na trhu funguje.

Profesionalita

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Rýchlosť dodania

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.
Ďakujeme za správu! Čoskoro sa ozveme späť
Niečo sa pokazilo, obnovte stránku a skúste prosím znova.

Napíšte nám