SEO

Linkbuilding

Linkbuilding alebo budovanie spätných odkazov je SEO technika, ktorá pomáha zvýšiť autoritu vášho webu v očiach vyhľadávačov

Linkbuilding

Linkbuilding alebo budovanie spätných odkazov je SEO technika, ktorá pomáha zvýšiť autoritu vášho webu v očiach vyhľadávačov (na našom trhu Google). Vyhľadávače berú ako veľmi silný signál faktor, že na vás odkazujú etablované a autoritatívne weby. Čím viac a čím autoritatívnejšie stránky na váš web odkazujú, tým silnejší signál dávate vyhľadávačom, aby uprednostňovali váš web pred konkurenciou.

CHCEM LINKBUILDING

Prečo robiť linkbuilding ?

Viditeľnosť vo vyhľadávačoch
Signál pre vyhľadávače
Referral Traffic
Dlhodobá hodnota
Viditeľnosť značky
Vzťahy v segmente

Ako robiť linkbuilding ?

Linkbuilding by sa mal robiť organicky, teda prirodzene. Od ostatných používateľov internetu chcete, aby na váš web odkazovali vo svojich blogoch či na rôznych diskusných fórach. Dosiahnuť to, aby ste získavali spätné odkazy sa dá jedine tvorbou kvalitného obsahu, ktorý je hodný zdieľania. Skvelým príkladom sú návody a postupy, ktoré odovzdajú čitateľom veľa pridanej hodnoty. Ak odkaz na takýto článok niekto na internete zazdieľa, tak je to pre vyhľadávač znamenie, že vaša, robí dobrú prácu a vyhľadávač jej pomôže lepšími pozíciami.

Bežnou praktikou v linkbuildingu je nakupovanie spätných odkazov od iných webov. Veľké mediálne domy spätné odkazy vo svojich článkoch predávajú a SEO špecialisti ich nakupujú. Poľahky si takto viete kúpiť odkaz z autoritatívneho webu (napríklad spravodajský denník) alebo publikovať vlastný PR článok. Linkbuilding stratégie sú častokrát zložitejšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Kontaktuje nás!

Čo oceňujú naši klienti ?

Nové nápady

Odovzdávame klietom know-how. Vďaka spolupráci s rôznymi firmami vieme, čo na trhu funguje.

Profesionalita

Sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame. Držíme krok s dobou, aby sme vám vždy doručili najlepší výsledok.

Rýchlosť dodania

Deadline vždy dodržíme. Ak nastanú pri spolupráci komplikácie, budete o nich vždy vedieť s predstihom.
Ďakujeme za správu! Čoskoro sa ozveme späť
Niečo sa pokazilo, obnovte stránku a skúste prosím znova.

Napíšte nám